info@buhposlugi.com.ua
+380 44 253-4339 | +380 97 127-09-09 | +380 93 187-09-09 | +380 95 180-09-09

Ведення бухгалтерського обліку, виходячи з документообігу

Ведення бухгалтерського обліку, виходячи з документообігу

Основним нормативним актом, що регулює порядок ведення бухгалтерської діяльності на підприємстві, є Закон України «про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 № 996-XIV. Даний закон регулює порядок ведення бухгалтерського обліку на підприємстві в незалежності від організаційно-правової форми підприємства, його форми власності, а також незалежно від є особа резидентом чи ні, тобто поширюється на всіх суб’єктів господарювання, які згідно закону мають вести бухгалтерський облік.  Ґрунтуючись на статті 8 Закону України «про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» терміни ведення бухгалтерського обліку повинні починатися з моменту завершення процедури державної реєстрації, суб’єкта господарювання, і до його повної ліквідації.

Ведення бухгалтерського обліку підприємства нашою компанією здійснюється відповідно до чинного законодавства України поетапно:

  1. Забезпечення введення первинної документації в систему бухгалтерії 1С.
  2. Ведення всіх необхідних реєстрів бухгалтерського обліку: облік розрахунків з покупцями, постачальниками, з учасниками, з підзвітними особами, з іншими дебіторами та кредиторами; облік необоротних активів, запасів.
  3. Розрахунок заробітної плати(табель робочого часу, платіжні відомості виплати заробітної плати та авансу), відрахувань у соціальні фонди, розрахунки лікарняних, декретних виплат, відпусток, компенсаційних виплат при звільненні. Складання звітності до пенсійного фонду та фондів соцстраху.
  4. Розрахунок податків та складання податкових декларацій.
  5. Визначення фінансових результатів, складання фінансової та статистичної звітності.
  6. Захист інтересів клієнта під час податкових перевірок та перевірок інших контролюючих органів, пов’язаних з веденням бухгалтерського обліку.

Вартість бухгалтерського обслуговування  залежить від обсягу робіт, який визначається на підставі оцінки розміру документообігу та складності обліку.